Virtuagym - Sağlık ve Fitness

Sağlık ve Spor
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 53.6 MB
  • Version 4.0.7
  • Dil Türkçe
  • Firma DIGIFiT BV
Virtuagym - Sağlık ve Fitness uygulaması ile sizde sağlıklı yaşama merhaba deyin.

Virtuagym Fitness mobil uygulaması ile vücudunuzu en formlu haline kavuşturun. Mobil cihazınız ile her egzersizi nasıl yapacağınızı gösteren 3D kişisel eğitimciniz ile daha sağlıklı bir yaşam elde edin. Virtuagym sürekli olarak büyüyen bir veri tabanına sahip ve halen evde, spor salonunda yapabileceğiniz 2.500 egzersiz ve önceden hazırlanan çalışma programına sahiptir. 

Tüm egzersizlere ait 3D animasyonlu talimat videolar bulunmaktadır. Bu videolar iyi hareketleri daha net kavrayabilirsiniz. Böylelikle bir egzersizi tam olarak nasıl yapacağınızı veya spor salonunda bir aleti nasıl kullanacağınızı öğreneceksiniz. 

İlerlemenizi zaman içinde uygulama içerisine kaydedebilirsiniz. İzleyebileceğiniz, kilo, bel çevresi, vücut yağı, şınav sayısı, kol ölçüsü, göğüs ölçüsü, VO2max gibi 30?dan fazla değeri izleyerek kendinizi her an geliştirmenin tadını çıkartabilirsiniz. 

Bu muhteşem Fitness uygulamasında 100?den fazla çalışma programı vardır. Bunları yapmaya evinizde veya spor salonunda ve hatta iş yerinizde hemen başlayabilirsiniz. İster yeni başlangıç seviyesinde, isterse ileri seviyede olun, çeşitli zorluk seviyelerinde, hem erkekler hem de bayanlar için çok çeşitli çalışma programları bulunmaktadır.

Daha Fazla Göster
Virtuagym - Sağlık ve Fitness indir